تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین
جمعه 21 مرداد

باهمکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

صفحه چهارم پیامهای تسلیت مدیران شعب انجمن خوشنویسان ایران به مدیر اجرایی استاد براتی

مدیرمحترم اجرایی انجمن خوشنویسان ایران....جناب استادبراتی.....درگذشت فرزنددلبندتان رابه شماو خانواده محترمتان تسلیت می‌گوییم...مارودرغم خودشریک  بدانید...

انجمن خوشنویسان شعبه چالوس

***

جناب استاد براتی عزیز، فقدان فرزند غم سترگیست که

کلام یارای تسلّی ندارد، ما را در این غم سنگین شریک بدانید.

سرپرست و هنرجویان انجمن خوشنویسان ایران، واحد جیحون

***

جناب استاد براتی عزیز

مدیر محترم اجرایی انجمن خوشنویسان ایران ، با نهایت تأسف و تاثر درگذشت فرزند دلبند تان را به حضرتعالی و خانواده محترمتان تسلیت عرض میکنم از خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و برای شما صبر و شکیبایی را آرزومندم. روحشان شاد و بهشت برین جایگاهشان باد.

انجمن خوشنویسان ایران-شعبه شهرستان دشتی : جعفری

***

انا لله و انا الیه راجعون، جناب استاد براتی مدیر محترم اجرایی انجمن خوشنویسان ایران؛با نهایت تاسف و تاثر ضایعه درگذشت فرزند دلبندتان را محضر حضرتعالی و خانواده محترمتان تسلیت عرض مینماییم و از درگاه الهی برای آن عزیز سفرکرده غفران واسعه الهی و برای بازماندگان صبر جمیل خواهانیم،ما را در غم خود شریک بدانید.

انجمن خوشنویسان ایران شعبه قرچک

***

جناب آقای استاد براتی

مدیر اجرایی انجمن خوشنویسان ایران

باسلام و احترام.خبر آکنده از اندوه سفر ابدی فرزند عزیزتان را صمیمانه تسلیت عرض میکنیم و از  خداوند خاضعانه میخواهیم به جنابعالی و همسر گرامیتان صبر عطا فرماید و روح ایشان را در جوار رحمت واسعه خویش شاد بدارد.

از طرف انجمن خوشنویسان ورامین

 

 

یاران چه غریبانه رفتند از این خانه _ هم سوخته شمع ما هم سوخته پروانه .

 جناب استاد براتی مدیریت محترم اجرایی انجمن خوشنویسان ایران .شنیدن خبر سفر ابدی فرزندتان ما را نیز اندوهناک ساخت . ما را در غم خود شریک بدانید.

افخمی انجمن خوشنویسان شعبه میبد.

***

هوالباقی - جناب استاد براتی

حقیر بعنوان یک خدمتگزار در حوزه ی خطیر فرهنگ و هنر لازم دانسته عرض تسلیت ویژه ی خود را محضر حضرت عالی و خانواده ی محترم ابراز داشته ، از خداوند بزرگ برای آن عزیز سفر کرده علو درجات و برای شما سلامتی و عمر با عزت مسئلت دارم .

سید ستار فاطمی

سرپرست انجمن خوشنویسان شعبه لالی

***

سلام  حضور محترم  مدیریت  اجرایی  انجمن  خوشنویسآن  ایران  جناب استاد براتی   درگذشت  تاثر انگیز  فرزند گرامیتان را به  جنابعالی  وکلیه  خانواده های  معزی تسلیت وتهنیت  عرض می نماییم .  صبرتان  جمیل  وروحشان  شاد 

انجمن  خوشنویسآن  شعبه  شهریار

***

استاد براتی عزیز ، غروب غمبار خورشید تابناک زندگیتان که از گلگشت خاک به افلاک سرکشید بر شما و خانواده محترمتان تسلیت باد .تسلیت مرا چون قطره ای بر دریای آتش غمت پذیرا باشید  صبر و آرامش قلبی  از در گاه خداوند در برابر این غم بزرگ برایتان ارزومندیم .

گلستان- شعبه کردکوی .سیدباقربنی هاشمی

***

کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذوالجلال و الاکرام

جناب آقای عارف براتی مدیریت محترم اجرایی انجمن خوشنویسان ایران

با تاثر فراوان ضایعه جانسوز درگذشت فرزند دلبندتان  را تسلیت عرض نموده از درگاه ایزد منان صبر جمیل و اجر جزیل برای شما مسئلت مینمایم .

انجمن خوشنویسان شعبه اقلید

کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرام

فرزند میوه شیرین باغ زندگی است و چشم بستن بر سرو قامت او کاری دشوار و عظیم است. از اینکه این گوهر ارزشمند شما از گلگشت خاک میل افلاک نمود، بسیار اندوهگین هستیم. اما مرگ پایان زندگی نیست. آغازی است بر پرواز مرغ جان بر گستره آسمان حق و رجعتی به محضر حضرت دوست. امیدوارم خدای بزرگ صبری بسیار بزرگ‌تر از غمتان به شما بدهد. برای شما و خانواده محترم تان صبر و آرامش قلبی در برابر این غم آرزو می‌کنیم.

انجمن خوشنویسان ایلام

***

استادگرامی آقای عارف براتی

 درگذشت فرزندگرامیتان راتسلیت عرض کرده، ازخداوند منان صبروشکیبائی برای حضرت عالی وبازماندگان مسئت مینمایم .    

محمود نادری

***

دوست ارجمند و استاد گرامی، جناب آقای براتی،مدیریت محترم اجرایی انجمن خوشنویسان ایران

امتحان الهی را گریزی نیست جز تسلیم . صمیمانه ضایعه عروج دردناک فرزنددلبندتان را خدمت حضرتعالی و خانواده محترم تسلیت عرض نموده، صبرجزیل برایتان آرزومندیم. 

ترابی و اعضای شورای شعبه مبارکه

***

با سلام واحترام

جناب آقای استادعاف براتی مدیرمحترم انجمن خوشنویسان ایران با نهایت تاسف وتاثر درگذشت ناگهانی و غم انگیز فرزند عزیزتان را به شما وخانواده محترم تسلیت عرض میکنم واز خداوند متعال برای شما تقاضای صبر و تحمل رنج این مصیبت را داریم.

سعیده جاویدی آزاد، انجمن خوشنویسان شعبه استهبان

***

استاد گرانقدر جناب اقای براتی  درگذشت فرزند عزیزتان را به شما تسلیت عرض نموده برای ان عزیز علو درجات و برای شما و خانواده گرامیتان از درگاه خداوند متعال صبر و شکیبایی خواستاریم.  

انجمن خوشنویسان نایین ( منصور طاهری)

 

استاد بزرگوار جناب آقای براتی . ضمن عرض تسلیت خدمت جنابعالی وخانواده محترمتان ، شریک غمتان هستیم خداوند روحشان را شاد وانشاالله غم آخرتان باشد.

ارادتمند :علی نجمی واعضای انجمن خوشنویسان شعبه شبستر

***

استاد بزرگوار جناب آقای براتی . ضمن عرض تسلیت خدمت جنابعالی وخانواده محترمتان ، شریک غمتان هستیم خداوند روحشان را شاد وانشاالله غم آخرتان باشد. ارادتمند :

صنم ناز گودرزی واعضای انجمن خوشنویسان شعبه مهدیشهر

***

روزگار غریبی ست نازنین....هر باغی که آباد میشود را ، باغبانی ست ... میدانم....اندوهناک ترین تصویر برای باغبان، آنست که در بهار ، زمستان به باغش بزند...اما چه خوش گفت حاج‌ملا حمید سبزواری؛ آری از قسمت نمی باید گریخت. عینِ الطاف است ساقی آنچه ریخت... برادر ارجمند ؛ جناب آقای عارف براتی ، درگذشت فرزند عزیزتان ، محمد حسین جان براتی را به شما و خانواده ی ارجمندتان تسلیت عرض میکنم...

از پروردگار متعال، نهایت صبر را برای شما عزیزان و شادی را برای روانِ  محمد حسین جان خواستارم...

کسری کرکزی

***

جناب دکتر براتی  مدیر محترم اجرایی انجمن خوشنویسان ایران در گذشت جانسوز  فرزند عزیزتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده و از خداوند منان صبر و شکیبایی آرزومندیم.

جعفر آقایی سرپرست انجمن خوشنویسان جلفا

***

استاد گرامی جناب آقای عارف براتی ، مدیر محترم اجرایی انجمن خوشنویسان ایران

با نهایت تاسّف درگذشت فرزند عزیزتان را تسلیت عرض نموده ، از درگاه خداوند متعال برای آن عزیز سفر کرده عُلوِّ درجات و برای جنابعالی و خانواده محترم صبر مسئلت می نماییم.

انجمن خوشنویسان شهرستان پیشوا

***

 

انجمن خوشنویسان دزفول تسلیت وتعزیت خودرابه مدیراجرایی انجمن خوشنویسان ایران جناب استادعارف براتی اعلام وبرای خانواده گرانقدروداغداراین استادفرهیخته  وبااخلاق صبرجمیل وجزیل خواستاریم.

***

درود استاد براتی نازنین ، هوالباقی

خبر غم انگیز درگذشت عزیز ازدست رفته تان دلمان را آکنده اندوه  ودرد کرد وهمدرد شما دراین تالم جانکاه شدیم  تسلیت مارا پذیرا باشید ، خداوند صبروشکیبایی عنایت فرمایید.

حمیدرضا نادری.. انجمن خوشنویسان ساوجبلاغ