تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین
شنبه 20 خرداد

باهمکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

نشست تلفیقی شورای عالی و ارزشیابی 5 آذر 1394

جلسه تلفیقی شورای ارزشیابی و شورای عالی انجمن خوشنویسان ایران

 روز پنج شنبه در ساعت 9 صبح مورخ 9/5/ 94

در مکان دفتر مرکزی انجمن خوشنویسان ایران برگزار گردید.

 در این جلسه  که با حضور پرشور و باشکوه استادان بزرگ خوشنویسی ایران (اعضای شورای عالی و ارزشیابی) با تلاوتی چند از آیات قرآن مجید آغاز گردید، ابتدا استاد بختیاری ریاست شورای عالی ضمن خیرمقدم به حضار، ثبت انجمن خوشنویسان ایران را به عنوان یک پیروزی و ثبت حقانیت، حرکت و تلاش همه خوشنویسان فهیم و بابصیرت در سراسر کشور دانست.

در این جلسه اعضای محترم هر کدام به نوبه خود این موفقیت را حاصل تلاش مدبرانه و دلسوزانه همه خوشنویسان آگاه سراسر کشور دانسته و از تلاشهای پدرانه و مسئولانه استاد بزرگ خوشنویسی ایران جناب استاد غلامحسین امیرخانی و اعضای محترم شورای عالی قبلی و فعلی و مدیر اجرائی و پرسنل زحمت کش انجمن که تمام همت و ارادت خود را خالصانه بر طبق اخلاص گذاشته و باتدبیر و پایمردی تمام این جریان را هدایت و به این توفیق بزرگ رساندند تقدیر بعمل آوردند و نقش ارزشمند مدیران ،استادان، هنرمندان و کارکنان شعب سرافراز در سراسر ایران عزیز را بخوبی برشمرده و قدردانی به عمل آوردند.

بنابرگزارش، با اعلام  این موضوع که آغوش انجمن به روی همه خوشنویسان عزیز و ارجمند باز می باشد به اتحاد و همدلی تأکید فراوان گردید. همچنین تصمیماتی در راستای سیاستهای کلان انجمن و راهکارهای عملیاتی برای مباحث پیش رو ارائه شد. جلسه مذکور رأس ساعت 16 با صلوات حاضرین خاتمه یافت.

روابط عمومی انجمن خوشنویسان ایران

جلسه

جلسه انجمن خوشنویسان ایران جلسه

جلسه جلسه

جلسه جلسه

 جلسه جلسه

 جلسه جلسه

جلسه جلسه